شنژن Haiwen Biotechnology Co.، Ltd. تولید پودر استروئیدها خام، روغن های نیمه تمام، مایع پایان، HGH، پپتیدها و مواد مخدر محلی آنستاتیک در چین است.

حراجی
درخواست نقل قول -
Select Language
خانه
محصولات
دربارهی ما
کارخانه تور
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
English
French
German
Italian
Russian
Spanish
Portuguese
Dutch
Greek
Japanese
Korean
Arabic
Hindi
Turkish
Indonesian
Vietnamese
Thai
Bengali
Persian
Polish
خانه

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd کارخانه تور

من محصولات خود را دریافت کرده ام، بسته بندی کنید، منحصر به فرد و کامل است، آن را واقعا من شگفت زده شده است. من در اسرع وقت بیشتر از شما سفارش. TKS!

—— Robet--Australia

من چندین بار با شما همکاری کرده ام، کیفیت محصول شما بسیار عالی است، به همین دلیل من هنوز محصولات خود را از شما خریداری می کنم. متشکرم

—— Richard---American

سلام مات، بهترین قیمت و محصول خلوص بالا در کشور من بسیار رقابتی است، این اجازه می دهد من سود بسیار، مشتریان من واقعا آن را دوست دارم. tks

—— Johnson---Canada

چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

خط تولید پروفیل

مجموع سرمایه گذاری در شرکت های دارایی ثابت به 1 میلیون یوان رسيده است، با ساخت استاندارد استاندارد GMP از آزمون به تولید، تجهیزات پیشرفته، امکانات کامل 10000 متر مربع کارگاه های تولید؛ دارای سیستم تضمین کیفیت کامل و سیستم کنترل کیفیت کامل.

مجموعه ای از مجموعه های کروماتوگرافی مایع فشار بالا، کروماتوگرافی گاز و دستگاه تحلیل UV با راندمان بالا و اسپکتروفتومتر حساسیت بالا برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات. این شرکت صدور گواهینامه سیستم کیفیت ISO9001 را تصویب کرده است.

مشخصات OEM / ODM

روغن استروئیدی تزریقی:

پپتیدهای:

پودر استروئید خام:

پروفایل تحقیق و توسعه

قوی ترین استروئید آنابولیک به طور کامل آگاه است که هیچ کلید میانبر برای کیفیت وجود ندارد. ما یک سیستم QA QC کامل داریم. هنگامی که شما در خرید محصولات این طبیعت هستید، مهم نیست که شانس بگیرید و به همین دلیل است که مواد خام برای محصولات ما و محصولات نهایی به طور کامل با استفاده از تجهیزات فن آوری پیشرفته مورد بررسی قرار می گیرند. مواد خام مورد استفاده در محصولات ما قبل از خارج شدن از کارخانه، روش های تست کامل و دقیق را تحت آزمایش قرار می دهند.

روشهای تست:

کارخانه دارای صدها آزمایش است که برای تعیین خلوص، از قبیل HPLC، GC و اشعه ماوراء بنفش UV برای تجزیه و تحلیل و کنترل محصولات استفاده می شود. پتانسیل و کیفیت مواد و محصولات نهایی که همه آنها از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنند که دقت کامل را تضمین می کند.

تست محصول:

هر کس در Super Steroids تلاش می کند که انتظارات مشتریان را برآورده یا فراتر از انتظارات خود بگذارد و قصد دارد هر دو کیفیت و خدمات محصول خود را به طور مداوم بهبود بخشد تا در بلندمدت در ابعاد مختلف شرکت به میزان بسیار بالاتری برسد.

در هر زمان ممکن است محصول مورد آزمایش قرار گیرد. اگر این استاندارد را برآورده نكند، بقیش بلافاصله بیرون می آید و در مراحل نهایی محصول، قبل از اینکه بتواند درجه بندی "عبور" را كه آن را برای فروش عرضه می كند، باید از روش های كنترل کیفیت نهایی استفاده كند.

آزمایشگاه:

اطلاعات تماس
Shenzhen Haiwen Biotechnology Co.,Ltd

تماس با شخص: Mrs. Lisa

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

مشاهده بیشتر درباره ما :  دربارهی ما   کنترل کیفیت